C00381logoOśrodek Szkolenia Kierowców "LUX"

ul. Wojska Polskiego 30/5
76-200 Słupsk
Telefon: 606 711 960

Sprawdź, jak dojechać.

Ośrodek Szkolenia Kierowców "LUX" od wielu lat zajmuje się nauczaniem kolejnych osób prowadzących samochód osobowy. OSK "LUX" organizuje szkolenia kierowców kategorii B, od której zazwyczaj zaczyna się pasja do motoryzacji. Osoby prowadzące zajęcia teoretyczne i praktyczne to profesjonaliści, którzy potrafią w przystępny sposób wytłumaczyć zawiłe momentami przepisy ruchu drogowego. Bezstresowy przebieg szkoleń gwarantuje bardzo dobre przyswojenie materiału i naukę jazdy w warunkach rzeczywistych.
OSK "LUX" prowadzi zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Rolą tych pierwszy, jest jak najlepsze przygotowanie kursanta do zajęcia miejsca kierowcy. Po zdaniu wewnętrznego egzaminu teoretycznego kursanta czeka 30 godzin zajęć praktycznych i kolejny wewnętrzny sprawdzian umiejętności. Dopiero wtedy może się zapisać na egzamin państwowy, by zdobyć upragnione prawo jazdy. Prowadzący OSK "LUX" mają wtedy pewność, że kursant jest na niego przygotowany najlepiej, jak tylko jest to możliwe.

• 5% zniżki na prawo jazdy kat. B

© 2017 Akademia Pomorska w Słupsku. Strona projektu „zniŻAK” Karta Rabatowa Studentów i Doktorantów Akademii Pomorskiej.