oxfordcjCentrum Językowe "OXFORD"

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 1300 - 1800

Sprawdź, jak dojechać.

Centrum Językowe OXFORD jest szkołą z tradycją w nauczaniu języków obcych: dzieci, młodzieży i dorosłych, zapoczątkowaną w 1989 roku. Od samego początku działalności zatrudnia doświadczonych lektorów i nauczycieli współpracujących ze sobą od wielu lat.
Słuchacze szkoły są laureatami i zdobywają cenne nagrody w konkursach językowych, zarówno na szczeblu regionalnym, jak również ogólnopolskim. Od połowy lat 90-tych w "OXFORDZIE" prowadzone są kursy dla wszystkich grup wiekowych. Słuchaczy przygotowuje się do wszystkich egzaminów państwowych i międzynarodowych, w tym Cambridge, których certyfikaty odgrywają istotną rolę przy kontynuowaniu edukacji w Polsce i za granicą czy też podejmowaniu pracy.
Obecnie główna siedziba Centrum Językowego "OXFORD" znajduje się w nowoczesnym, oddanym w 2004 roku do użytku budynku przy Alei 3 Maja 5, w którym znajduje się 11 dużych, komfortowo urządzonych sal lekcyjnych. Filia Centrum Językowego "OXFORD" mieści się przy ulicy Szczecińskiej 82/1.

5% zniżki na kursy językowe (do wyboru angielski, niemiecki, rosyjski, francuski oraz hiszpański)

© 2017 Akademia Pomorska w Słupsku. Strona projektu „zniŻAK” Karta Rabatowa Studentów i Doktorantów Akademii Pomorskiej.