suv car 2 coloring pageZakład Mechaniki Pojazdowej
"Jan Lasota"

ul. Boczna 5, Siemianice
76-200 Słupsk
Telefon: 59 847 18 82

 

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 800 - 1700
od soboty do niedzieli: 900 - 1400

 

Sprawdź, jak dojechać.

Masz niesprawne auto lub potrzebujesz drobnej naprawy? Miałeś wypadek i twój samochód potrzebuje odświeżenia? A może po prostu chcesz wymienić w samochodzie olej lub zmienić opony? Ze wszystkimi tymi problemami poradzi sobie Zakład Mechaniki Pojazdowej "Jan Lasota"! W zakładzie możesz liczyć na profesjonalną obsługę wysokiej jakości oraz dobre ceny.

15% rabatu na części
20% rabatu na naprawę auta i inne usługi mechaniczne
20% rabatu na usługi blacharskie
25% rabatu na usługi lakiernicze

Aydin La FlorKwiaciarnia "Aydin La Flor"

ul. Garncarska 7/56
76-200 Słupsk
Telefon: 578 798 657

 

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 800 - 2000
od soboty do niedzieli: 800 - 1600
w nagłych przypadkach - całodobowo!

 

Sprawdź, jak dojechać.

Kwiaciarnia "Aydin La Flor" to najprawdopodobniej jedyna kwiaciarnia w Słupsku, która czynna jest całodobowo! Gdy zdarzy się nagły przypadek, jak chociażby niepotrzebna kłótnia z ukochaną połówką  i potrzebować będziemy przeprosinowego bukietu z usług "Aydin La Flor" możemy skorzystać poza standardowymi godzinami otwarcia - wystarczy tylko zadzwonić! W kwiaciarni dostaniemy zawsze świeże kwiaty na każdą okazję!

10% rabatu na wszystko

gf qdBZ Zf3n aVZa dom kolorowanka 3 664x442 nocropApartament "Cztery Pory Roku"

ul. Środkowa 302A
34-405 Białka Tatrzańska
Telefon: 503 773 337

 

Godziny otwarcia:
czynny całą dobę, cały rok!

 

Sprawdź, jak dojechać.

Apartament "Cztery Pory Roku" to przytulny, rodzinny 3-pokojowegy apartament przystosowany dla 6-7osób. Apartament "Cztery Pory Roku" jest idealnym miejscem na zasłużony, wymarzony urlop, należną przerwę w nauce lub zwykły weekend z przyjaciółmi!
W apartamencie do dyspozycji gości znajduje się bezpłatne Wi-Fi,regulowane ogrzewanie elektryczne, rodzinne gry planszowe, konsola WII, żelazko, deska do prasowania, suszarka balkonowa oraz drewno do kominka.
Doba w apartamencie rozpoczyna się od godziny 1400 w dzień przyjazdu a kończy o godzinie 1000 następnego dnia, natomiast cena za cały apartament uzależniona jest od terminu oraz długości pobytu.

12% rabatu na pobyt co najmniej 5-osobowej grupy (aby skorzystać ze zniżki, kartę "zniŻAK" wystarczy, że posiada choć jedna osoba, szczegóły pod nr telefonu)

vcxbvxbxfgbvPortal "Doradca Informatyczny"

Telefon: 22 330 7777
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W dzisiejszych czasach wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez udogodnień, jakie gwarantuje nam praca i rozrywka przy użyciu komputera. Jednak nawet najlepszy sprzęt oraz programy komputerowe miewają awarie, a środowisko internetowe roi się od niebezpiecznych wirusów. Nie każdy użytkownik posiada wiedzę, co robić w takich sytuacjach. Na szczęście nie musi! Bo od tego są specjaliści naszego PARTNERA.

„Doradca Informatyczny” to usługi dla każdego, kto szybko i bezpiecznie chce pozbyć się informatycznych problemów. Korzystając ze zdalnej pomocy profesjonalnych informatyków możemy mieć pewność, że pomoc zostanie udzielona, w zależności od skomplikowania problemu, tak szybko jak to tylko możliwe – a nawet natychmiastowo. A to wszystko bez wychodzenia z domu oraz zbędnych formalności!

20% rabatu na wszystkie usługi na stronie

Strona 1 z 5

© 2017 Akademia Pomorska w Słupsku. Strona projektu „zniŻAK” Karta Rabatowa Studentów i Doktorantów Akademii Pomorskiej.