logo akademia tenisa oxfordAkademia Tenisa "OXFORD"

ul. Rybacka 8A (Park Kultury i Wypoczynku)
76- 200 Słupsk
Telefon: 785 925 387

 

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 1100 - 2200
od soboty do niedzieli: 900 - 1800

 

Sprawdź, jak dojechać.

Akademia Tenisa "OXFORD" oferuje bardzo dobre warunki treningowe w ciągu całego roku - 2 korty ziemne na świeżym powietrzu oraz 3 w całorocznych halach tenisowych. W chwili obecnej jest to najbardziej profesjonalny obiekt tenisowy w Słupsku i okolicach. Korty kryte są przede wszystkim pełnowymiarowe (dotyczy to nie tylko powierzchni do gry, ale również przestrzeni po bokach i z tyłu kortów oraz odpowiedniej wysokości hal), a nawierzchnia posiada międzynarodowy atest do uprawiania sportu. Oprócz doskonałych warunków do gry w tenisa, Akademia Tenisa "OXFORD" zapewnia opiekę profesjonalnej kadry trenerskiej.
Akademia oferuje zajęcia na każdym poziomie zaawansowania - osoby początkujące zdobędą umiejętności gry w tenisa od podstaw, a gracze zaawansowani szybko poprawią swoją grę, między innymi poprzez eliminację błędów technicznych. Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu, treningi z profejsonalną kadrą OXFORD'u to gwarancja gry na najwyższym poziomie. Firma oferuje również możliwość wypożyczenia rakiet i piłek do gry.

• 30% zniżki na korty w całorocznych halach
20% zniżki na otwarte korty ziemne
• 10% zniżki na treningi indywidualne i grupowe z trenerem

© 2017 Akademia Pomorska w Słupsku. Strona projektu „zniŻAK” Karta Rabatowa Studentów i Doktorantów Akademii Pomorskiej.