hotshapesStudio Fitness "Hot Shapes"

ul. 3 Maja 77/ 23 (Falowiec I piętro)
76 - 200 Słupsk
tel. 660 883 888

 

Godziny otwarcia:
zgodnie z grafikiem umieszczonym na stronie

 

Sprawdź, jak dojechać.

"Hot Shapes" stworzyli z miłości do ludzi i dzielenia się z nimi sposobami na zdrowy tryb życia, piękne ciało i przyjemność ćwiczeń - Robert i Kamila.
Robert to doświadczony i utalentowany trener, dotychczas autor sukcesów Fitness Studio Angela. Zdecydował się on jednak na własną karierę i stworzenie Hot Shapes by móc w pełni i niezależnie wcielać w życie "idee pięknego i zdrowego ciała" czyli "hot shape". To nowa jakość na polu słupskich fitness. Jego autorskie unikalne programy, dopasowane wyłącznie do indywidualnych potrzeb, czyli potrzeb poszczególnych osób, można porównać to do trenowania w stylu amerykańskich hollywoodzkich gwiazd. Treningi z Robertem to 1 na 1, Robert i osoba trenowana, która stanie się niebawem "hot", czyli zdrowa, wysportowana i świadoma swojego ciała. Służą temu nie tylko indywidualnie dopasowane treningi, ale też dobrana dieta i wsparcie duchowe Roberta. Aby zasmakować sposobu trenowania z Robertem jest też możliwość ćwiczeń w kilkuosobowej grupie.
Kamila to trenerka doświadczona i wyszkolona w najnowszych technikach fitness i dance, w przeszłości również związana z Fitness Studio Angela. Prowadząca zajęć grupowych, zarażająca uśmiechem i pozytywną energią. Potrafi delikatnie zachęcić do wyciskania ostatnich potów na zajęciach; co prowadzi do wspaniałych efektów w wyglądzie ciała i samopoczucia ćwiczących. Najnowsze techniki i dbałość o każdego ćwiczącego z osobna w czasie zajęć w ramach kilkuosobowych grup to dewiza Kamili i gwarancja, że czas poświęcony na ćwiczenia zaprocentuje, a marzenia o pięknym, zdrowym ciele staną się możliwe.

• 15% rabatu na wszystkie rodzaje wejść i konsultacje dietetyczne

© 2017 Akademia Pomorska w Słupsku. Strona projektu „zniŻAK” Karta Rabatowa Studentów i Doktorantów Akademii Pomorskiej.