image0Centrum Fitness "BesterGym"

ul. Juliana Tuwima 32/33 - GALERIA SŁUPSK
76-200 Słupsk
Telefon: 573 446 720

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 500 - 2200
w soboty i niedziele: 800 - 1900

 

Sprawdź, jak dojechać.

Siłownia-klub fitness BesterGym została stworzona przez pasjonata sportów sylwetkowych, od 15 lat aktywnie związanego z branżą kulturystyki i fitnessu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na powstanie unikatowego klubu fitness wyróżniającego się na tle konkurencji pod każdym możliwym aspektem.
Cały klub wyposażony jest w najnowszy i najlepszy sprzęt światowych liderów takich jak Life Fitness oraz Hammer Strength przy zastosowaniu najnowszych technologii z zakresu biomechaniki ciała, dając klubowiczom niezapomniany komfort, radość oraz bezpieczeństwo ich użytkowania. Wszystkie maszyny i urządzenia są nowe oraz pochodzą z najnowszych linii produkcyjnych. Do dyspozycji klientów dostępne jest osiem stref.
Strefa siłowa, strefa cardio, strefa streachingu, strefa fitness, strefa spinningu, strefa boksu oraz strefa SPA i solarium. Wszystko to stworzone w jednym miejscu z myślą o Was, dedykowane zarówno amatorom rekreacyjnie uprawiającym sport jak i profesjonalnym sportowcom na każdym poziomie zaawansowania. Wszystko przy użyciu niezawodnych i najnowszych technologii abyście poczuli wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę klubu fitness nowej generacji.

Zobacz jak klub wygląda wewnątrz https://m.youtube.com/watch?v=KUq1ZKqQC6Q

• karnet OPEN na siłownię i fitness w jednej SUPER CENIE - 99 zł
• przy zakupie karnetu dostęp do strefy SPA gratis!

logo akademia tenisa oxfordAkademia Tenisa "OXFORD"

ul. Rybacka 8A (Park Kultury i Wypoczynku)
76- 200 Słupsk
Telefon: 785 925 387

 

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 1100 - 2200
od soboty do niedzieli: 900 - 1800

 

Sprawdź, jak dojechać.

Akademia Tenisa "OXFORD" oferuje bardzo dobre warunki treningowe w ciągu całego roku - 2 korty ziemne na świeżym powietrzu oraz 3 w całorocznych halach tenisowych. W chwili obecnej jest to najbardziej profesjonalny obiekt tenisowy w Słupsku i okolicach. Korty kryte są przede wszystkim pełnowymiarowe (dotyczy to nie tylko powierzchni do gry, ale również przestrzeni po bokach i z tyłu kortów oraz odpowiedniej wysokości hal), a nawierzchnia posiada międzynarodowy atest do uprawiania sportu. Oprócz doskonałych warunków do gry w tenisa, Akademia Tenisa "OXFORD" zapewnia opiekę profesjonalnej kadry trenerskiej.
Akademia oferuje zajęcia na każdym poziomie zaawansowania - osoby początkujące zdobędą umiejętności gry w tenisa od podstaw, a gracze zaawansowani szybko poprawią swoją grę, między innymi poprzez eliminację błędów technicznych. Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu, treningi z profejsonalną kadrą OXFORD'u to gwarancja gry na najwyższym poziomie. Firma oferuje również możliwość wypożyczenia rakiet i piłek do gry.

• 30% zniżki na korty w całorocznych halach
20% zniżki na otwarte korty ziemne
• 10% zniżki na treningi indywidualne i grupowe z trenerem

71690220 110061080403479 4555012078120730624 oKlub bokserski "Mazur Boxing Gym"

ul. Szczecińska 57a
76-200 Słupsk
Telefon: 889 965 567

 

 

Sprawdź, jak dojechać.

Klub bokserski "Mazur Boxing Gym" to miejsce idealne dla każdego fana pięściarstwa! Boks można zacząć trenować w każdym wieku. Może być on jedynie amatorską przygodą, jak i sposobem na życie. Wiek, sprawność i płeć nie ma tu żadnego znaczenia! Treningi grupowe w "Mazur Boxing Gym" odbywają się w następujących godzinach:
- grupa "Boks dla początkujących" w poniedziałki o 1700 i piątki o 1900,
- grupa "Boks dla zaawansowanych" w poniedzialki i środy o 1900,
- grupa "Boks dla kobiet" już od lutego!

Treningi indywidualne - terminy do ustalenia.

20% rabatu na treningi grupowe
20% rabatu na treningi indywidualne

hotshapesStudio Fitness "Hot Shapes"

ul. 3 Maja 77/ 23 (Falowiec I piętro)
76 - 200 Słupsk
tel. 660 883 888

 

Godziny otwarcia:
zgodnie z grafikiem umieszczonym na stronie

 

Sprawdź, jak dojechać.

"Hot Shapes" stworzyli z miłości do ludzi i dzielenia się z nimi sposobami na zdrowy tryb życia, piękne ciało i przyjemność ćwiczeń - Robert i Kamila.
Robert to doświadczony i utalentowany trener, dotychczas autor sukcesów Fitness Studio Angela. Zdecydował się on jednak na własną karierę i stworzenie Hot Shapes by móc w pełni i niezależnie wcielać w życie "idee pięknego i zdrowego ciała" czyli "hot shape". To nowa jakość na polu słupskich fitness. Jego autorskie unikalne programy, dopasowane wyłącznie do indywidualnych potrzeb, czyli potrzeb poszczególnych osób, można porównać to do trenowania w stylu amerykańskich hollywoodzkich gwiazd. Treningi z Robertem to 1 na 1, Robert i osoba trenowana, która stanie się niebawem "hot", czyli zdrowa, wysportowana i świadoma swojego ciała. Służą temu nie tylko indywidualnie dopasowane treningi, ale też dobrana dieta i wsparcie duchowe Roberta. Aby zasmakować sposobu trenowania z Robertem jest też możliwość ćwiczeń w kilkuosobowej grupie.
Kamila to trenerka doświadczona i wyszkolona w najnowszych technikach fitness i dance, w przeszłości również związana z Fitness Studio Angela. Prowadząca zajęć grupowych, zarażająca uśmiechem i pozytywną energią. Potrafi delikatnie zachęcić do wyciskania ostatnich potów na zajęciach; co prowadzi do wspaniałych efektów w wyglądzie ciała i samopoczucia ćwiczących. Najnowsze techniki i dbałość o każdego ćwiczącego z osobna w czasie zajęć w ramach kilkuosobowych grup to dewiza Kamili i gwarancja, że czas poświęcony na ćwiczenia zaprocentuje, a marzenia o pięknym, zdrowym ciele staną się możliwe.

• 15% rabatu na wszystkie rodzaje wejść i konsultacje dietetyczne

Strona 1 z 2

© 2017 Akademia Pomorska w Słupsku. Strona projektu „zniŻAK” Karta Rabatowa Studentów i Doktorantów Akademii Pomorskiej.