logo akademia tenisa oxfordAkademia Tenisa "OXFORD"

ul. Rybacka 8A (Park Kultury i Wypoczynku)
76- 200 Słupsk
Telefon: 785 925 387

 

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 1100 - 2200
od soboty do niedzieli: 900 - 1800

 

Sprawdź, jak dojechać.

Akademia Tenisa "OXFORD" oferuje bardzo dobre warunki treningowe w ciągu całego roku - 2 korty ziemne na świeżym powietrzu oraz 3 w całorocznych halach tenisowych. W chwili obecnej jest to najbardziej profesjonalny obiekt tenisowy w Słupsku i okolicach. Korty kryte są przede wszystkim pełnowymiarowe (dotyczy to nie tylko powierzchni do gry, ale również przestrzeni po bokach i z tyłu kortów oraz odpowiedniej wysokości hal), a nawierzchnia posiada międzynarodowy atest do uprawiania sportu. Oprócz doskonałych warunków do gry w tenisa, Akademia Tenisa "OXFORD" zapewnia opiekę profesjonalnej kadry trenerskiej.
Akademia oferuje zajęcia na każdym poziomie zaawansowania - osoby początkujące zdobędą umiejętności gry w tenisa od podstaw, a gracze zaawansowani szybko poprawią swoją grę, między innymi poprzez eliminację błędów technicznych. Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu, treningi z profejsonalną kadrą OXFORD'u to gwarancja gry na najwyższym poziomie. Firma oferuje również możliwość wypożyczenia rakiet i piłek do gry.

• 30% zniżki na korty w całorocznych halach
20% zniżki na otwarte korty ziemne
• 10% zniżki na treningi indywidualne i grupowe z trenerem

meditationStudio Jogi "Hatha Joga"

ul. Jodłowa 91
76-200 Słupsk
Telefon: 796 932 565


Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 1800 - 2100
w soboty: 1000 - 1400

 

Sprawdź, jak dojechać.

Uważa się, że ze wszystkich rodzajów aktywności ruchowej to właśnie joga ma najlepszy wpływ na nasze ciało, zarówno w sensie: fizycznym - uaktywniając i wzmacniając mięśnie wokół kręgosłupa, zmniejszając dolegliwości bólowe, psychicznym - doskonaląc procesy myślowe, poprawiając pamięć, łagodząc stres, niosąc uspokojenie i odprężenie, zdrowotnym - stymulując układ odpornościowy, regulując metabolizm i poziom hormonów.
Zajęcia prowadzi Edyta Stępień - dyplomowany nauczyciel jogi (AWF Warszawa). Ukończyła Podyplomowe Studia "Relaksacja i Joga" na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiada uprawnienia Instruktora Aerial Jogi, certyfikat dla osób prowadzących grupy dziecięce i młodzieżowe uprawniający do prowadzenia zajęć Joga Kids, certyfikat Joga dla Kobiet w ciąży.

• KARNETY W SUPER OBNIŻONYCH CENACH:
- Joga Klasyczna Karnet MINI (4 wejścia w miesiącu) - 49zł
- Joga Klasyczna Karnet PODSTAWOWY (8 wejści w miesiącu) - 99zł

- Aerial Joga (karnet 4 wejść) - 59zł
- Aerial Joga (wejście pojedyńcze) - 20zł

hotshapesStudio Fitness "Hot Shapes"

ul. 3 Maja 77/ 23 (Falowiec I piętro)
76 - 200 Słupsk
tel. 660 883 888

 

Godziny otwarcia:
zgodnie z grafikiem umieszczonym na stronie

 

Sprawdź, jak dojechać.

"Hot Shapes" stworzyli z miłości do ludzi i dzielenia się z nimi sposobami na zdrowy tryb życia, piękne ciało i przyjemność ćwiczeń - Robert i Kamila.
Robert to doświadczony i utalentowany trener, dotychczas autor sukcesów Fitness Studio Angela. Zdecydował się on jednak na własną karierę i stworzenie Hot Shapes by móc w pełni i niezależnie wcielać w życie "idee pięknego i zdrowego ciała" czyli "hot shape". To nowa jakość na polu słupskich fitness. Jego autorskie unikalne programy, dopasowane wyłącznie do indywidualnych potrzeb, czyli potrzeb poszczególnych osób, można porównać to do trenowania w stylu amerykańskich hollywoodzkich gwiazd. Treningi z Robertem to 1 na 1, Robert i osoba trenowana, która stanie się niebawem "hot", czyli zdrowa, wysportowana i świadoma swojego ciała. Służą temu nie tylko indywidualnie dopasowane treningi, ale też dobrana dieta i wsparcie duchowe Roberta. Aby zasmakować sposobu trenowania z Robertem jest też możliwość ćwiczeń w kilkuosobowej grupie.
Kamila to trenerka doświadczona i wyszkolona w najnowszych technikach fitness i dance, w przeszłości również związana z Fitness Studio Angela. Prowadząca zajęć grupowych, zarażająca uśmiechem i pozytywną energią. Potrafi delikatnie zachęcić do wyciskania ostatnich potów na zajęciach; co prowadzi do wspaniałych efektów w wyglądzie ciała i samopoczucia ćwiczących. Najnowsze techniki i dbałość o każdego ćwiczącego z osobna w czasie zajęć w ramach kilkuosobowych grup to dewiza Kamili i gwarancja, że czas poświęcony na ćwiczenia zaprocentuje, a marzenia o pięknym, zdrowym ciele staną się możliwe.

• 15% rabatu na wszystkie rodzaje wejść i konsultacje dietetyczne

2d77db4cee7f13eedb653fb0466ebeeaCentrum Sportowe "Aktywna Fabryka"

ul. Wrocławska 44c
76-200 Słupsk
Telefon: 722 120 899

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 700 - 2130
w soboty: 900 - 1900
w niedziele: 1000 - 1500

Sprawdź, jak dojechać.

"Aktywna Fabryka" to klub fitness, siłownia, sauna, salon masażu i porady dietetyczne w jednym miejscu. Obiekt powstał w hali po Famarolu, w obiekcie mierzącym 1000 metrów kwadratowych znajdującym się przy ul. Wrocławskiej 44c. Centrum zachowało industrialny klimat miejsca i stąd nazwa "Aktywna Fabryka".
Klub, jak sama nazwa wskazuje, zaprasza wszystkich do aktywności fizycznej. W "Aktywnej Fabryce" przekonasz się, że zdrowy i aktywny styl życia przynosi bardzo wiele korzyści i pozytywnej energii. Centrum dysponuje szerokim wachlarzem ćwiczeniowym. Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach fitness, podczas których naśladujemy w ćwiczeniach instruktora, rozwijając przy tym poszczególne partie mięśniowe w swoim ciele. Fabryka zaprasza też do przestronnej siłowni, gdzie używając sprzętu siłowego mamy możliwość poprawy swojego wyglądu. Hasło "Aktywnej Fabryki" to: "Bądź aktywny, a życie będzie przyjemniejsze i zdrowsze!"

10% zniżki na karnety
• gadżet Aktywnej Fabryki
- GRATIS!

Strona 1 z 2

© 2017 Akademia Pomorska w Słupsku. Strona projektu „zniŻAK” Karta Rabatowa Studentów i Doktorantów Akademii Pomorskiej.