paintball słupsk"PAINTBALL" Słupsk

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do niedzieli: 900 - 2000

Sprawdź, jak dojechać.

Firma paintballowa istnieje na rynku słupskim od 2010 roku, ale posiadane przez nią doświadczenie w grach terenowych jest o wiele większe. Brała czynny udział w organizowaniu rozgrywek paintballowych na terenie Trójmiasta, a z jej doświadczenia korzystały zarówno duże firmy, osoby prywatne oraz instytucje samorządu terytorialnego.
Rozgrywki w "Paintball" Słupsk odbywają się na polu paintballowym o wymiarach ok. 100 na 60 metrów. Na nim usytuowane są przeszkody zbudowane z drewna oraz beczek. Na środku stoi drewniany domek, który stanowi centralną bazę dla graczy. Na obu końcach terenu znajdują się bazy, z których gracze przeciwnych drużyn rozpoczynają grę. Całość otoczona jest profesjonalną siatką, umożliwiającą osobom niebiorącym udziału w grze obserwowanie potyczki.
Jednocześnie w rozgrywce może uczestniczyć nawet 30 osób. Jednak w przypadku grup większych niż 20 osób obowiązuje podział na drużyny po 10 osób.

• 15% zniżki na wszystkie usługi

© 2017 Akademia Pomorska w Słupsku. Strona projektu „zniŻAK” Karta Rabatowa Studentów i Doktorantów Akademii Pomorskiej.