Masz swój własny lokal gastronomiczny?

Jesteś właścicielem salonu fryzjerskiego, salonu kosmetycznego bądź siłowni lub klubu fitness?

A może jesteś właścicielem kwiaciarni, naprawiasz rowery lub prowadzisz działalność, z której usług mogą korzystać także studenci?

Ta propozycja jest dla Ciebie!

W imieniu Sekcji ds. Promocji w Biurze Rektora Akademii Pomorskiej w Słupsku serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do partnerstwa i współpracy w naszym projekcie pn. „zniŻAK” Studencka Karta Rabatowa Studentów i Doktorantów Akademii Pomorskiej".
Projekt ten powstał z myślą o studentach i doktorantach oraz promocji naszego miasta. Nadrzędnym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie żaków do bardziej aktywnego uczestniczenia w słupskim życiu społecznym i korzystania z lokalnej oferty kulturalno-rozrywkowej czy też usługowej. 
Liczymy, że posiadanie Karty – poprzez zmniejszenie bariery finansowej - zachęci studentów i doktorantów AP w Słupsku do aktywniejszego korzystania z oferty kulturalnej i usługowej w Naszym Mieście.Chcesz zostać naszym Partnerem? Napisz do nas!

Koordynator projektu
mgr Tobiasz Lech
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2017 Akademia Pomorska w Słupsku. Strona projektu „zniŻAK” Karta Rabatowa Studentów i Doktorantów Akademii Pomorskiej.